Wyzwanie LEGO CHALLENGE!

plakat z klockami lego plakat z klockami lego Rozpoczynamy wyzwanie LEGO CHALLENGE

Rozpoczynamy wyzwanie LEGO CHALLENGE!

To wyzwanie dla wszystkich dzieci, które lubią bawić się klockami.

Co miesiąc w domowym zaciszu będziecie samodzielnie tworzyć konstrukcje z klocków.

Z waszych prac powstanie galeria, którą każdy będzie mógł obejrzeć w bibliotece oraz na stronie internetowej oraz Facebooku.

ZASADY UCZESTNICTWA W ZABAWIE „LEGO CHALLENGE”.

UCZESTNICY KONKURSU

Zapraszamy miłośników klocków LEGO do 15 lat.

ZASADY UCZESTNICTWA W ZABAWIE

1.Zadaniem uczestników zabawy jest zbudowanie z klocków LEGO budowli z wyzwania „LEGO CHALLENGE”. Przed Wami 12 zadań, jedno na każdy miesiąc.

2. Zdjęcia prosimy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przesłanie zdjęcia na wskazany adres jest równoznaczny ze zgodą na jego publikację.

Wiadomość powinna zawierać zdjęcie konstrukcji z klocków LEGO, a także następujące dane: imię i nazwisko oraz wiek uczestnika

Mile widziany jest opis bądź komentarz do pracy.

3. Z nadesłanych zdjęć w każdym miesiącu Organizator stworzy galerię prac, która opublikowana zostanie na Facebooku oraz stronie internetowej (www.biblioteka.kudowa.pl).

MIEJSCE, CZAS TRWANIA ZABAWY

1.Czas trwania zabawy: od 11 stycznia do 28 grudnia 2021.

2. Zabawa jest dostępna na stronie Miejskiej Biblioteki Publicznej (www.biblioteka.kudowa.pl) oraz facebookowym funpage’u

NAGRODY

1.W zabawie przewidziano nagrody niespodzianki dla najbardziej wytrwałych uczestników zabawy.

2.Liczy się Twoja wytrwałość i pomysłowość.

BAW SIĘ DOBRZE!

Projekt został zainspirowany blogiem: http://legoquestkids.blogspot.com/

Lego Challenge-wyzwanie

Lego Challenge - galeria